Відгуки про компанію "До Смаку!"
- Олександр Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Манго супер
- Вікторія В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дарья Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже дякую!Все добре.І товар відповідає вазі
- Артем К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віктор Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- ольга и.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все хороше,фініки сподобались,коржі на торти ще не пробували,думаємо що теж хороші
- ОЛЕКСАНДР Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все Чудово
Всі товари були в наявності
І гарної якості 👍
Загалом рекомендую
Сміло заказуйте собі смаколики в цього продавця - Владислав Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре, але були деякі моменти при спілкуванні.

