Відгуки про компанію "До Смаку!"
- Олександра Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все отримала, дуже смачно, дякую
- Оксана Е.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Женя Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сокол Ю.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Галина С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Смак
- Сердят Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Людмила Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Цукати(ківі,курага і імбир дуже смачні),і з пуерчиками все супер,дякую.
- Микола Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Моє враження про даного продавця не змінилося від першого мого замовлення яке було декілька років тому і до цього, про яке відгук (а всього їх півтора десятка чи трішки більше), - актуально, швидко, ввічливо, гарно.
Дякую
Тримаємося - Каролина Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua

