Відгуки про компанію "До Смаку!"
- Катерина Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарний магазин.Рекомендую👍! Буває іноді трішки відправлення пізніше,але місто часто під обстрілами.Миру всім нам!
- Наталія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарне обслуговування.
- Наталія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер. Дякую
- Олександр З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Александр М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарні фісташки!
- Олекса В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Світлана І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за швидку доставку, з корносливом і мегдалем шикарні, з грейфруктом ця партія якась сухувата.
- Юля З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вкусні цукерки, бистра доставка
- Максим В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Маю великі сумніви стосовно того, що це масло виготовлене з натурального коров'ячого масла. У нього присмак рослинного спреду і воно так і не застигло в холодильнику, водянисте, легко набирається ложкою
У заглибленні, звідки я набирала ложку топленого масла, утворюється жовтий рідкий жир, який не застигає в холодильнику.
Тест на «липкість» на піднебінні масло не пройшло, залишає сальний наліт на піднебінні.
На банці ніде не вказано, що воно зроблене з коров'ячого масла, просто написано, що це 💯 жир.
Не раджу. - Дмитрий Николаевич Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер

