Кошик
promo_banner
+380 (63) 240-31-64
Магазин горіхів та сухофруктів "До Смаку"

Відгуки про компанію "До Смаку!"

  • Катерина Ш.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Гарний магазин.Рекомендую👍! Буває іноді трішки відправлення пізніше,але місто часто під обстрілами.Миру всім нам!

  • Наталія К.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Гарне обслуговування.

  • Наталія К.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Все супер. Дякую

  • Олександр З.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Александр М.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Дуже гарні фісташки!

  • Олекса В.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Світлана І.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Дякую за швидку доставку, з корносливом і мегдалем шикарні, з грейфруктом ця партія якась сухувата.

  • Юля З.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Вкусні цукерки, бистра доставка

  • Максим В.
    Нейтрально
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Маю великі сумніви стосовно того, що це масло виготовлене з натурального коров'ячого масла. У нього присмак рослинного спреду і воно так і не застигло в холодильнику, водянисте, легко набирається ложкою
    У заглибленні, звідки я набирала ложку топленого масла, утворюється жовтий рідкий жир, який не застигає в холодильнику.
    Тест на «липкість» на піднебінні масло не пройшло, залишає сальний наліт на піднебінні.
    На банці ніде не вказано, що воно зроблене з коров'ячого масла, просто написано, що це 💯 жир.
    Не раджу.

  • Дмитрий Николаевич Х.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Все супер