Відгуки про компанію "До Смаку!"
- Ольга М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Николай Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- юлия х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрій Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовлення пройшло добре. Пакування гарне. Дякую.
- Ярослав Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анатолий С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Марія А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже смачні і свіженькі
- Дар'я Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Не вперше замовляємо в цьому магазині. Все як завжди смачне і свіже (замовляла різні цукерки, горішки і пахлаву)! Доставка швидка і зовсім недорога, запаковано добре. Дякуємо)
- Олександр П.Угода на маркетплейсі Prom.ua

