Відгуки про компанію "До Смаку!"
- Андрей Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- KarinaУгода на маркетплейсі Prom.ua
Інжир та ківі дуже смачні! Але інші фрукти занадто тверді (особливо полуниця) та майже не мають смаку.
Але товар дуже швидко відправили, та прийшов добре упакований, фрукти взагалі не зламались!
Для початку рекомендую купити такий же мікс, але з меншою вагою, так як не всім може сподобатися 😊 - Оксана Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже смачні цукерки! Рекомендую всім 🍬🍬🍬🍬
- Сергей Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар повністю відповідає фотографії
- Євген Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Горіхи приїхали всі як замовляв, придбання чудове рекомендую всім. Єдиний мінус була затримка з доставкою і ніхто не написав, що доставка буде в період трьох днів.
- Юлия Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Супер смачно!
- Любовь М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анастасия К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Павло Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua

