Відгуки про компанію "До Смаку!"
- Галина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ок!
- Віталій Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Таисия Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вадим П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Виктор Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар и упаковка норм. Доставка быстрая.
- Виктор Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
1.Курага норм.
2.Чернослив очень плохой: мокрый, некоторые сливы просто разлезлись.
3.Клюква тоже плохая: мелкая и половина ягод раздавленных мятых.
Товар и продавца НЕ РЕКОМЕНДУЮ! - Валерія Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Світлана С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ксения В.Угода на маркетплейсі Prom.ua

