Відгуки про компанію "До Смаку!"
- Марина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вікторія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталя п.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляю невпевненість все як завжди супер..РЕКОМЕНДУЮ
- Світлана Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Светлана О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар описаний правильно і професійно
- Саша Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Посилка йшла дуже довго. Оформила в чт., отримала лише через тиждень - в наступний чт. Якби оформили в той же день або принаймні в пт., прийшла б вдвічі швидше. До самої продукції претензій не маю - все було дуже смачно, якістю задоволена. І цукерочки і чай. Ціни приємні.
- Володимир М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Марианна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua

