Відгуки про компанію "До Смаку!"
- Оксана Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олеся Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Виктория В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всё прекрасно! Идеально! Спасибо продавцу!
- Олександр Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- валентина н.
Щирі рекомендації🥰
- Сергій Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Елена М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віта Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Розчаровані. Сублімовані фрукти були не всі ті що в описі(((, не було жодного шматочка персика, полуниці та інжиру.

