Отзывы о компании "До Смаку!"
- Надія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталия В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анатолій Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відправили дуже швидко
- Волынский А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все гаразд
- Валентин П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Влад К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре. Швидко зібрали, доставили. Все смачно. Ціни найкращі. Товар в наявності. Дякую продавцю.
- Влад К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко зібрали, відправили та доставили. Гарна компанія. Замовляю не вперше. Товар якісний, ціни дуже хороші.
- Сніжана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла солодощі вперше ,замовленням задоволена.
Рекомендую - Мостицька І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анатолій М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Я не раджу це магазин дуже не ввічливий продавець а ще надіслали товар який повністю не відповідає опису. Прошу вас люди добрі уникати цей магазин де люди такі не ввічливі і надсилають товар не якісний

