Отзывы о компании "До Смаку!"
- Максим В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Маю великі сумніви стосовно того, що це масло виготовлене з натурального коров'ячого масла. У нього присмак рослинного спреду і воно так і не застигло в холодильнику, водянисте, легко набирається ложкою
У заглибленні, звідки я набирала ложку топленого масла, утворюється жовтий рідкий жир, який не застигає в холодильнику.
Тест на «липкість» на піднебінні масло не пройшло, залишає сальний наліт на піднебінні.
На банці ніде не вказано, що воно зроблене з коров'ячого масла, просто написано, що це 💯 жир.
Не раджу. - Дмитрий Николаевич Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер
- Сергій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Неля С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Володимир К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Вікторія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все на вищому рівні! Дякую
- Евгений К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Виктория Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Надія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталия В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua

