Корзина
promo_banner
+380 (63) 240-31-64
Магазин горіхів та сухофруктів "До Смаку"

Отзывы о компании "До Смаку!"

  • Максим В.
    Нейтрально
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Маю великі сумніви стосовно того, що це масло виготовлене з натурального коров'ячого масла. У нього присмак рослинного спреду і воно так і не застигло в холодильнику, водянисте, легко набирається ложкою
    У заглибленні, звідки я набирала ложку топленого масла, утворюється жовтий рідкий жир, який не застигає в холодильнику.
    Тест на «липкість» на піднебінні масло не пройшло, залишає сальний наліт на піднебінні.
    На банці ніде не вказано, що воно зроблене з коров'ячого масла, просто написано, що це 💯 жир.
    Не раджу.

  • Дмитрий Николаевич Х.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Все супер

  • Сергій К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Неля С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Володимир К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Вікторія К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Все на вищому рівні! Дякую

  • Евгений К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Виктория Я.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Надія К.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Наталия В.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua