Отзывы о компании "До Смаку!"
- Сергій Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляю не перший раз різні смаколики - все як завжди на високому рівні. РЕКОМЕНДУЮ продавця!
- Людмила П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Віталій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Євгеній К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Кіра К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Игорь М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Всем знакомым советую, всё супер, заказую не один год
- Сергій Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Почнемо з того що я зробив замовлення і оплатив. Все підтвердили, домовились що завтра відправка, все ок, чекаю. Наступного дня менв пишуть об 11.30 що один із товарів закінчився і його поки що не очікують. Тобто? Коли я оплачував він був? Логічно, що був. Інакше в мене б не було можливості оплатити. А куди подівся? Мабуть знайшлися більш важливі покупці. "Дякую" що зіпсували подарунок на 8 березня і мені довелося терміново шукати в іншому місці і перезамовляти.
- Комментарий продавца
Доброго дня. Ми не резервуємо товари під клієнтів, так дійсно коли ви запитували чи є товар в наявності він був на складі, всі кліенти оброблюються в порядку черги, тому коли товар скінчився і постачальник повідомив що його поставки поки немає ми одразу повідомили вам про його відсутність.
- Комментарий продавца
- Ірина Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже все смачно! Рибка З вʼїздах солоний- космос!
- Наталья Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua

