Отзывы о компании "До Смаку!"
- Андрей Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- KarinaСделка на маркетплейсе Prom.ua
Інжир та ківі дуже смачні! Але інші фрукти занадто тверді (особливо полуниця) та майже не мають смаку.
Але товар дуже швидко відправили, та прийшов добре упакований, фрукти взагалі не зламались!
Для початку рекомендую купити такий же мікс, але з меншою вагою, так як не всім може сподобатися 😊 - Оксана Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже смачні цукерки! Рекомендую всім 🍬🍬🍬🍬
- Сергей Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар повністю відповідає фотографії
- Євген Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Горіхи приїхали всі як замовляв, придбання чудове рекомендую всім. Єдиний мінус була затримка з доставкою і ніхто не написав, що доставка буде в період трьох днів.
- Юлия Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Супер смачно!
- Любовь М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анастасия К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Павло Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталія Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua

