Отзывы о компании "До Смаку!"
- Ксения В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Станислав Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Жанна О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олія чорного кмину приїхала у пластиковій пляшці. Ззовні від пляшки запах застарілого прогорклого масла на кришечці. Строк зберігання з 24 до 27 року вказаний. Але чи нормальна олія, що зберігалася з 24го року у пластику, не відомо
- Юлия Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олександр С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олександр С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Максим Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Марина Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Геннадій Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Цукерки дуже смачні,замовляю не в перше у цього продавця!Дуже дякую!
- Ольга Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua

