Отзывы о компании "До Смаку!"
- Саша Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталія Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Посилка йшла дуже довго. Оформила в чт., отримала лише через тиждень - в наступний чт. Якби оформили в той же день або принаймні в пт., прийшла б вдвічі швидше. До самої продукції претензій не маю - все було дуже смачно, якістю задоволена. І цукерочки і чай. Ціни приємні.
- Володимир М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Марианна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Л В К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую
- Вероніка Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Хороший продавець,швидка відправка та якісний товар. Рекомендую😋
- Марина Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Катерина Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Галина К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ок!

